Juventa Sport  


               

KONTAKT INFORMACIJE


 

MAPA LOKACIJA PRODAJNIH CENTARA U BIH



Na slici je pokazan raspored lokacija naših prodajnih centara u Bosni i Hercegovini.

Sve maloprodajne lokacije uznačene su crvenim kružićima, osjetljivim na dodir. Klikom na neku lokaciju dobićete informacije o tom prodajnom centru.

mapa prodajnih centara



Juventa sport, Kozarska Dubica

Svetosavska 10
Telefon: +387 52 417 351
E-mail: dubica@juventasport.com

Juventa sport, Gradiška

Vidovdanska 9
Telefon: +387 51 825 780
E-mail: gradiska@juventasport.com

Juventa sport, Prijedor

Jovana Raškovića 3-5
Telefon: +387 52 231 072
E-mail: prijedor@juventasport.com

Juventa sport, Laktaši

Karađorđeva bb
Telefon: +387 51 533 130
E-mail: laktasi@juventasport.com

Juventa sport, Banja Luka

Karađorđeva 83
Telefon: +387 51 212 904
E-mail: info@juventasport.com

Juventa sport, Doboj

Svetog Save 87
Telefon: +387 53 208 460
E-mail: doboj@juventasport.com

Juventa sport, Brčko

Kloserska 1
Telefon: +387 49 235 920
E-mail: brcko@juventasport.com

Juventa sport, Bijeljina

Zmaj Jovina 9
Telefon: +387 55 223 742
E-mail: bijeljina@juventasport.com

Juventa sport, Tuzla

Bosne Srebrne bb (SC Mejdan)
Telefon: +387 35 228 418
E-mail: tuzla@juventasport.com

Juventa sport, Mostar

Kardinala Stepinca bb (Mepas Mall)
Telefon: +387 36 316 466
E-mail: mepas@juventasport.com


Putanja